A A A
Home site Contact SiteMap Administracja
  tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne

Do rozpoczęcia drugiego naboru pozostało:

Aktualności
 
NABÓR 2 - Ostateczna lista rankingowa osób zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji
Uprzejmie informujemy, że zakończył się etap procedury odwoławczej od oceny złożonych Formularzy Rekrutacyjnych. Poniżej publikujemy zanonimizowaną Listę Uczestników zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II etapu rekrutacji, tj. rozmowy z doradcą zawodowym.
Zobacz szczegóły » Data dodania:   2021-07-23
 
NABÓR 2 - Lista rankingowa
Poniżej publikujemy zanonimizowaną Listę Uczestników zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II etapu rekrutacji, tj. rozmowy z doradcą zawodowym.
Zobacz szczegóły » Data dodania:   2021-07-15
 
NABÓR 1 - OSTATECZNA LISTA RANKINGOWA (aktualizacja)
W związku z rezygnącją kolejnych dwóch osób z otrzymania dofinansowania - Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości poniżej publikuje zaktualizowane, ostateczne wyniki oceny złożonych Wniosków o dotację jednorazową i wsparcie pomostowe wraz z Biznesplanami (po procedurze odwoławczej).
Zobacz szczegóły » Data dodania:   2021-07-02
 
NABÓR 2 - Rozmowy Rekrutacyjne
Informujemy, że I etap rekrutacji w ramach II naboru projektu, tj. rozmowy z przedstawicielami Komisji rekrutacyjnej będą odbywać się w okresie od 5 do 12 lipca br. Wszyscy kandydaci na uczestników projektu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie spotkania z przedstawicielami Komisji rekrutacyjnej. Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, przy ul. Budowlanych 5 w Ostrowie Wielkopolskm.
Zobacz szczegóły » Data dodania:   2021-06-22
 
 
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel/fax: 62 736 10 27
biuro@euro.ctiw.pl