facebook
 
A A A
Home site Contact SiteMappl en de frfb
    tel. 62 735 06 68
tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne
Newsletter
Chcesz być na bieżąco. Zapisz się!
Szkolenia
 
  Odznaczenia i Nagrody
EUROCENTRUM
 
     
  Klub
Mikroprzedsiębiorców
"Nasze firmy"
 

Zrealizowane projekty
Strona główna Kontakt Kontakt_stary
Kontakt_stary
EUROCENTRUM INNOWACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
 
UL. BUDOWLANYCH 5
63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

tel/fax: 62 736 10 27
tel. 62 735 06 68
 
http:// www.euro.ctiw.pl

 NIP: 622 17 97 922

Nr konta: 38 1500 1432 1214 3003 7470 0000 

Nasza siedziba

 

Nasz zespół

PREZES ZARZĄDU

Zbigniew Matuszczak
  tel/fax: 62/ 736 10 27
e-mail: z.matuszczak@euro.ctiw.pl


DEPARTAMENT ORGANIZACYJNY

 Regina Ciesielska
Dyrektor

 Andrzej Tanaś
Główny Specjalista

 Renata Kołodziej
 Starszy Specjalista

Mariusz Widziński
Starszy Specjalista
e-mail: m.widzinski@euro.ctiw.pl

  tel/fax: 62/ 736 10 27
e-mail: biuro@euro.ctiw.pl


DEPARTAMENT EKONOMICZNY

 Aldona Kurczaba
Dyrektor
e-mail: a.kurczaba@euro.ctiw.pl

 Katarzyna Żymełka
Specjalista Wiodący
e-mail: k.zymelka@euro.ctiw.pl

 Aneta Cnotalska
Starszy Specjalista / Pełnomocnik ds. Jakości
e-mail: a.cnotalska@euro.ctiw.pl

 tel/fax: 62/ 736 10 27


DEPARTAMENT PROGRAMÓW POMOCOWYCH

 Maciej Jarosław Tadel
Dyrektor
e-mail: m.tadel@euro.ctiw.pl

Martyna Kruszyk
Starszy Specjalista
e-mail: m.kruszyk@euro.ctiw.pl

Renata Zaradna
Starszy Specjalista
e-mail: r.zaradna@euro.ctiw.pl

 Ewa Ibron
 Specjalista
e-mail: e.ibron@euro.ctiw.pl

tel/fax: 62/ 736 10 27


DEPARTAMENT ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 Martyna Plewińska
Dyrektor
e-mail: m.plewinska@euro.ctiw.pl

 Aleksandra Blak
Specjalista Wiodący
e-mail: a.blak@euro.ctiw.pl

 Joanna Droszcz
Specjalista Wiodący
e-mail: j.droszcz@euro.ctiw.pl

 Ewelina Górna - Małolepsza
Specjalista
e-mail: e.malolepsza@euro.ctiw.pl

 Joanna Naskrętska
Specjalista
e-mail: j.naskretska@euro.ctiw.pl

tel/fax: 62/ 736 10 27

 

 

 

 

 
 
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel/fax: 62 736 10 27
tel. 62 735 06 68
biuro@euro.ctiw.pl